قوانین و مقرراتی که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد توسط امیاپیک تنظیم شده و ممکن است با توجه به سیاست‌های جدید امیاپیک تغییر کند. در صورت بروز تغییرات، امیاپیک تلاش میکند از طریق سایت رسمی خود تغییرات را به اطلاع عموم بازدیدکنندگان برساند. بدیهی است در صورت عدم اطلاع شما از تغییرات آینده، خسارات ناشی از آن بر عهده شما بوده و امیاکیدز مسئولیتی جهت اطلاع‌رسانی تغییرات آتی به تمامی کاربران خود ندارد. شما موظف به بررسی این صفحه به صورت مداوم هستید، تا از تغییرات آتی آن مطلع گردید.

با تشکر
امیاپیک

  • درصورتیکه کیفیت تصاویر ارسالی مطلوب نباشد و یا با سفارش ارسالی شما همخوانی نداشته باشد، امیاپیک تلاش میکند با توجه به مشخصات حساب‌کاربری‌تان با شما تماس بگیرد و هماهنگی‌های مرتبط را با شما انجام دهد. بدیهی است در صورت عدم پاسخگویی و یا عدم امکان تماس با شما، مسئولیتی در قبال کیفیت یا عدم همخوانی تصویر ارسالی شما با سفارش مربوطه بر عهده امیاپیک نخواهد بود.
  • تمامی مسئولیت‌های ناشی از محتوای تصاویر ارسالی بر عهده‌ی ارسال کننده تصاویر بوده و امیاپیک هیچگونه مسئولیتی در رابطه با محتوای تصاویر، رضایت افراد حاضر در تصویر و سایر موارد مرتبط با تصاویر ارسالی ندارد. بدیهی است در صورت بروز هرگونه مشکل در رابطه با تصاویر، تمامی مسئولیت‌های ناشی از آن، بر عهده فرستنده‌ی تصویر میباشد.
  • امیاپیک اطلاعات شما را محرمانه تلقی کرده و هرگز اطلاعات و تصاویر شما را در اختیار دیگران قرار نخواهد داد، مگر با اجازه رسمی یا غیررسمی از سمت سفارش دهنده‌ی خدمات. بدیهی است در صورت وجود هرگونه درخواست از مراجع قانونی، امیاپیک همکاری لازم را با ایشان انجام خواهد داد.
  • امیاپیک از تصاویر منتخب کودکان، به عنوان نمونه در تبلیغات خود اعم از سایت، کاتالوگ، بروشور و غیره استفاده خواهد نمود که حتی‌المقدور تلاش شده است تصاویر در ابعاد کوچک و غیر قابل شناسایی منتشر گردد، لذا در صورت عدم رضایت در استفاده از تصاویر خود، مراتب را از طریق بخش «تماس با ما» اطلاع نمایید. امیاپیک در اسرع وقت عکس مزبور را از صفحات اینترنتی خود حذف خواهد کرد.
  • تمامی تصاویر توسط امیاپیک تولید و آماده‌سازی شده‌اند. هرگونه کپی‌برداری از تصاویر مذکور پیگرد قانونی داشته و مسئولیت خسارات ناشی از کپی تصاویر، بر عهده شخص یا اشخاص کپی‌کننده می‌باشد.


امیاپیک
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلفن: 66901326-021

متن صفحه اصلی در این قسمت درج میشود.