قوانین و مقررات


در این توافق‌نامه، «امیا کیدز» اشاره به وب‌سایت www.kids.amya.ir دارد که یکی از زیردامنه‌های www.amya.ir می‌باشد و با عنوان «امیا کیدز» یا «ما» مورد خطاب قرار می‌گیرد. همچنین، اشخاصی که به صورت حقیقی یا حقوقی از خدمات و محصولات «امیا کیدز» به هر نحو استفاده می‌کنند، در این توافق‌نامه با عنوان «کاربر»، «کاربران» یا «شما» مورد خطاب قرار می‌گیرند.
1)    استفاده شما از سایت، محصولات و خدمات ارائه شده در «امیا کیدز» و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ارائه شده در این صفحه می‌باشد که ممکن است در آینده به همین صفحه اضافه شده و یا از این صفحه حذف گردد. «امیا کیدز» موظف به اطلاع‌رسانی گسترده جهت اعمال تغییرات در این صفحه نمی‌باشد، با این حال تلاش میکند از طریق نمایش بنر، یا موارد مشابه در وبسایت، کاربران خود را از تغییرات آگاه کند.
2)    توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های «امیا کیدز» منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط می‌باشد.
3)    «امیا کیدز» به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. با این حال «امیا کیدز» نمی‌تواند تضمین کند در مقابل تمامی حملات مخرب از سوی هکرها، ویروس‌ها و تروجان‌ها امن شده است و در صورتیکه در خلال حملاتی از این دست، مورد سرقت اطلاعات قرار گیرد، موارد را از طریق مراجع قانونی مرتبط و طبق قوانین کشور ایران پیگیر خواهد شد.
4)    «امیا کیدز» خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، با این حال درصورتیکه درخواستی مرتبط از مراجع قانونی کشور ایران دریافت کند، در حد توان با ایشان جهت احراز هویت کاربر مورد نظر همکاری خواهد داشت.
5)    تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت www.kids.amya.ir می‌باشد. ما درصورت لزوم با روش‌های دیگری مانند ارسال نامه و ایمیل از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت و شماره‌های مندرج در سایت با شما تماس می‌‏گیریم. کاربران جهت برقراری ارتباط، می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش «تماس با ما» استفاده کنند.
6)    «امیا کیدز» به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز، امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن در مواردی، ثبت سفارش به معنی تحویل لحظه‌ای خدمات و کالای مورد درخواست نیست. کاربر می‌بایست توضیحات مرتبط با کالا، خدمات و محصول ارائه شده را به طور کامل مطالعه کرده و از جزئیات آن، اعم از زمان تحویل، نحوه تحویل و... آگاه باشد.
7)    همه مطالب و محتوای در دسترس از طریق هر یک از صفحات و محصولات «امیا کیدز»، اعم از موارد دیداری و بصری نظیر تصاویر و لوگوها؛ موارد شنیداری نظیر موسیقی‌ها و کالاها و محصولات فیزیکی و قابل لمس نظیر CDها و بروشورها و کلیه محتوای تولید شده در «امیا کیدز» جزئی از اموال «امیا کیدز» محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار «امیا کیدز» است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای «امیا کیدز» محفوظ می‏‌دارد.
8)    کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
9)    «امیا کیدز» در صورت درخواست کاربر، صورتحساب‌های خود را از طریق ایمیل ارسال می‌کند. درصورتیکه کاربر تمایل به دریافت صورتحساب به صورت کاغذی داشته باشد، هزینه‌های مرتبط اعم از پیک و پست بر عهده ایشان خواهد بود.
10)    درصورتیکه هنگام انجام عملیات پرداخت، خطایی رخ دهد و وجه مورد نظر از حساب کاربر کسر شود، درحالیکه پرداخت وجه توسط کاربر در «امیا کیدز» ثبت نشود، طبق قوانین بانکداری الکترونیکی جمهوری اسلامی ایران، وجه کسر شده می‌بایست تا حداکثر 72 ساعت (به استثنای روزهای تعطیل) به حساب کاربر بازگردد. در صورتیکه پس از گذشت 72 ساعت وجه مورد نظر به حساب کاربر عودت داده نشد، کاربر می‌بایست پرینت حساب خود را شامل روز پرداخت وجه و تمامی روزهای تعطیل و غیر تعطیل که مجموعا 72 ساعت از آن به عنوان روز غیر تعطیل در نظر گرفته شده باشد را، برای «امیا کیدز» ارسال کند تا «امیا کیدز» پس از بررسی و هماهنگی، وجه را عودت داده و یا محصول و خدمات را در اختیار کاربر قرار دهد.
11)    تمامی داستان‌های دیجیتالی که در «امیا کیدز» ارائه می‌شوند قابلیت «درون پرداخت» دارند. با استفاده از این قابلیت، نزدیک به یک‌سوم از داستان به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار دارد و ایشان می‌تواند بخش‌های اولیه داستان را به طور رایگان مورد مطالعه و استفاده قرار دهد. ایشان در صورت تمایل به مشاهده بخش پایانی، می‌بایست وجه مورد نظر را از طریق خود داستان و به صورت «درون پرداخت»، پرداخت کند. بدیهی است، با توجه به اینکه کاربر بخش ابتدایی داستان را مورد مطالعه قرار داده و بخش پایانی را به اختیار خریداری کرده است، در صورت عدم رضایت از قسمت پایانی داستان، هیچگونه وجهی عودت داده نخواهد شد.
12)    پرداخت وجه بر روی هر سیستم، فقط یکبار امکان‌پذیر می‌باشد. درصورتیکه کاربر تمایل به مشاهده داستان بر روی چندین سیستم اعم از موبایل، تبلت، لپ‌تاپ، دسکتاپ و... دارد، می‌بایست نسخه مربوطه را بر روی هرکدام از سیستم‌های خود به طور جداگانه نصب کرده و عملیات پرداخت را برای هرکدام از سیستم‌ها به طور جداگانه پرداخت نماید.
13)    درصورتیکه کاربر به هر نحوه داستان‌ها را قفل‌گشایی کرده و بدون انجام عملیات «درون پرداخت» اجرا نماید و یا در نشر داستان‌های قفل‌گشایی شده همکاری نماید و حتی از داستان‌های قفل‌گشایی شده استفاده نماید، خاطی محسوب شده و «امیا کیدز» شکایتی را در رابطه با پیگرد قانونی ایشان به مراجع مرتبط ثبت خواهد کرد. بدیهی است، تمامی خسارات مرتبط، بر عهده شخص خاطی بوده و ایشان می‌بایست نسبت به جبران خسارات وارد شده طبق برآورد مشترک «امیا کیدز» و دستگاه‌ها و مراجع قانونی مرتبط، اقدام نماید.
14)    مشخصات و «وضعیت پرداخت» بر روی «حافظه دائمی» سیستم کاربر ثبت شده و مادامی که حافظه سیستم توسط کاربر یا سایر نرم‌افزارهایی که توسط ایشان بر روی سیستم نصب شده‌اند، پاک نگردد، وضعیت پرداخت ایشان به همان صورت باقی خواهد ماند. درصورتیکه کاربر حافظه سیستم خود را سهوا یا عمدا، به صورت دستی (Manual) یه به صورت خودکار (Automatic) و یا با استفاده از سایر نرم‌افزارها پاک کند، وضعیت پرداخت ایشان به حالت «پرداخت نشده» تغییر خواهد کرد. بدیهی است، ایشان می‌بایست جهت استفاده مجدد از داستان، عملیات پرداخت را مجددا انجام دهد.
15)    درصورتیکه کاربر هرکدام از محصولات پرداخت شده را به طور کامل از سیستم خود حذف نماید، در صورت نصب مجدد محصول، می‌بایست نسبت به پرداخت مجدد جهت استفاده از خدمات آن محصول، اقدام نماید.
16)    هرگونه تخطی از مفاد قوانین و مقررات درج شده در این صفحه که توسط کاربران سهوا یا عمدا صورت پذیرد، حق پیگرد قانونی را برای «امیا کیدز» محفوظ می‌دارد. بدیهی است، تمامی خسارات مرتبط، بر عهده شخص خاطی بوده و ایشان می‌بایست نسبت به جبران خسارات وارد شده طبق برآورد مشترک «امیا کیدز» و دستگاه‌ها و مراجع قانونی مرتبط، اقدام نماید.